Застосування

Технічна ізоляція
При температурних перепадах базальтовий утеплювач зберігає свою форму і характеристики
Теплоізоляція на нафтохімічних комплексах і хімічних підприємствах для печей і технологічного обладнання.
Високі температури, він легко спалахує речовини і агресивні середовища визначають жорсткі вимоги до експлуатаційних характеристик теплоізоляції в сфері нафтохімії. Мати, вироблені з базальтового супертонкого волокна, мають низький коефіцієнт теплопровідності, є негорючими, хімічно стійкими, вібростійкість і володіють хорошими звукоізоляційні характеристики, саме тому вони є відмінним рішенням для нафтохімічних заводів.
Об'єкти ізоляції: Трубопровід, резервуар, технологічне та інше обладнання.
Рекомендовані продукти: Мати БСТВ , Мати БСТВ на сітці Маньє .
Теплозвукоізоляція на ТЕЦ, ГРЕС, котелень для котлів, турбін, паропроводів та іншого обладнання.
Ізоляція має велику важливість у сфері енергетики. Високі температури, шум, вібрація визначають особливі вимоги до її експлуатаційними характеристиками. Мати і шнур, вироблені з базальтового супертонкого волокна, мають низький коефіцієнт теплопровідності, є негорючими, вібростійкість і володіють хорошими звукоізоляційні характеристики. Базальтова теплоізоляція набула широкого поширення на багатьох теплоелектростанціях і котелень.
Об'єкти ізоляції: Котел, турбіна, паропровід, продуктопровід, трубопровід і інше обладнання.
Рекомендовані продукти: Мати БСТВ , Мати БСТВ на сітці Маньє .

Теплоізоляція на АЕС для технологічного обладнання.
Ізоляція об'єктів атомної енергетики проводиться з особливою відповідальністю, тому що використовуються матеріали повинні володіти високими технічними характеристиками і особливою надійністю. Мати вироблені і шнур, вироблені з базальтового супертонкого волокна, мають низький коефіцієнт теплопровідності, є вібростійкі і не накопичують радіацію. Базальтова теплоізоляція набуває все більшого поширення в багатьох АЕС нового типу.
Об'єкти ізоляції: Технологічне обладнання
Рекомендовані продукти: Мати БСТВ , Мати БСТВ на сітці Маньє .

Теплозвукоізоляція на металургійних заводах для котлів утилізаторів, печей, паропроводів, фільтрів і інших об'єктів.
Високі температури і шум - постійні супутники металургійного виробництва. Для комплексного вирішення питання Теплозвукоізоляція в повній мірі підходить базальтова ізоляція. Мати, вироблені з базальтового супертонкого волокна, мають низький коефіцієнт теплопровідності, є негорючими, вібростійкість і володіють хорошими звукоізоляційні характеристики. Завдяки цим якостям мати з БСТВ часто використовуються на металургійних заводах.
Об'єкти ізоляції: Технологічні печі, трубопроводи та інше обладнання.
Рекомендовані продукти: Мати БСТВ , Мати БСТВ на сітці Маньє .

Теплоізоляція на нафтогазовидобувних об'єктах для резервуарів і технологічного обладнання.
Об'єкти нафтогазової галузі є стратегічно важливими для нашої країни, при цьому практично всі вони є пожежонебезпечними. Устаткування працює в умовах високих перепадів температур і взаємодії з агресивними середовищами. Все це визначає жорсткі вимоги до експлуатаційних характеристик теплоізоляції. Мати, вироблені з базальтового супертонкого волокна, мають низький коефіцієнт теплопровідності, є негорючими, хімічно стійкими, а також вібростійкий і володіють хорошими звукоізоляційні характеристики, вони є відмінним рішенням для нафтогазових об'єктів.
Об'єкти ізоляції: Трубопровід, резервуар, технологічне та інше обладнання.
Рекомендовані продукти: Мати БСТВ , Мати БСТВ на сітці Маньє .

Тепло Звукоізоляція для кріогеніки, ВПК, авіабудування, суднобудування, машинобудування, автомобілебудування, ЖКГ, хлібопекарства.
Застосування базальтової ізоляції дуже різноманітно, вона використовується в самих різних галузях завдяки своїй негорючості, низьку теплопровідність, вібростійкості і хорошою шумоізоляційної здатності. Серед галузей, де застосовується базальтова теплоізоляція, додатково можна виділити кріогеніка, суднобудування, авіабудування, машинобудування та житлово-комунального господарства. Залежно від конкретного об'єкта ізоляції необхідно підбирати потрібний продукт, який буде найбільш повно відповідати тим самим.
Об'єкти ізоляції: Технологічні печі, трубопроводи та інше обладнання.

Будівельна ізоляція
Цей матеріал екологічно безпечний, має гарну звуко- і теплоізоляцією, стійкий до пожеж
Теплозвукоізоляція об'єктів будівництва.
Завдяки своєму унікальному набору властивостей базальтова теплоізоляції в професійному будівництві забезпечує: зниження тепловтрат будівлі, довговічність конструкції, зменшення шумового навантаження.
Об'єкти ізоляції: Міжповерхові перекриття, покрівля, горищні перекриття, мансарди, внутрішні перегородки, стіни, підлоги і труби опалення.

Теплозвукоізоляція квартир, будинків, котеджів.
Завдяки своєму унікальному набору властивостей базальтова теплоізоляція забезпечує зниження тепловтрат, довговічність конструкцій, зменшення шумового навантаження, а відсутність сполучних і використання 100% базальту визначають її екологічність.
Об'єкти ізоляції: Міжповерхові перекриття, покрівля, горищні перекриття, мансарди, внутрішні перегородки, стіни, підлоги і труби опалення.

Теплоізоляція лазні, сауни і каміни
В Україні споконвіку лазня є невід'ємною частиною побуту. Сучасне українське суспільство не втратило цю традицію, створюючи все нові і нові будови для цих цілей. Завдяки негорючості, відмінним теплоізоляційним властивостям і екологічності базальтова теплоізоляція є ідеальним рішенням для бань і саун. Також вона буде оптимальним рішенням для теплоізоляції каміна.
Об'єкти ізоляції: Стіни, стелі, газоходи.